O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Uczniowie klas drugich w zawodach technik informatyk, technik ekonomista oraz technik pojazdów samochodowych w dniu 15 października mieli możliwość obejrzenia spektaklu w wykonaniu Wołowskiej Grupy Teatralnej pt. „Teorie podróży kosmicznych w praktyce”. Wśród grających na scenie aktorów znaleźli się uczniowie naszej szkoły Oliwia Szuba oraz Marcel Stefanik. Spektakl był zrealizowany w ciekawej, współczesnej konwencji. Akcja rozgrywała się blisko widzów, a nie jak zazwyczaj na scenie. Kostiumy i scenografia cechowały się prostotą, dzięki czemu bardziej można było skupić się na grze aktorskiej i treści przedstawienia. Ważną rolę odgrywała muzyka, która budowała specyficzny nastrój i podkreślała dramaturgię sztuki. Przesłanie spektaklu było uniwersalne i trafiło nie tylko do młodzieży, ale również do nieco starszej widowni, którą reprezentowali nauczyciele oraz gość honorowy w osobie pana burmistrza Dariusza Chmury. Tytułowe podróże kosmiczne symbolizują ucieczkę w poszukiwaniu nowego, lepszego świata, z dala od problemów. Początkowo takie rozwiązanie wydaje się być dobre, ale później okazuje się, że ta swego rodzaju dezercja jest w ostatecznym rozrachunku drogą donikąd. Musimy próbować odnaleźć się tu i teraz. Mamy tylko jedno życie, które warto przeżyć jak najlepiej, pomimo różnych trudności i przeszkód. Dziękujemy Wołowskiemu Ośrodkowi Kultury za zaproszenie na sztukę, a młodym adeptom aktorstwa życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Justyna Drozd, Mariola Fyda

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW