O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Dnia 24 października nasza drużyna strzelecka po raz pierwszy wystąpiła w zawodach z broni o celowniku przeziernikowym. Dzięki podpisanej umowie partnerskiej z sekcją strzelecką WKS Śląsk mieliśmy możliwość trenowania na takiej broni ponieważ jednym z celów tej współpracy było użyczenie karabinów z przeziernikami. Cięższe i dłuższe wymagają więcej stabilizacji  więc treningi były nastawione na wytrzymałość  pozycji strzeleckiej.
W zawodach uplasowaliśmy się drużynowo na IV miejscu (szkoda bo tylko 6 punktów brakowało nam do zdobycia brązu. ) Indywidualna klasyfikacja chłopców  przyniosła nam złoto Huberta Lesieckiego i brąz Remigiusza Heluski. Gabriela Chromik w klasyfikacji dziewcząt zajęła VI miejsce. Oprócz wyżej wymienionych na wynik drużyny wpłynęli: Ernest Żak, Gabriela Bilska oraz Szymon Śmigielski.

A. Bolanowska

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW