O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Konsultacje

konsultacje

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

    W dniach 15-16 grudnia drużyna naszej szkoły w składzie: Hubert Lesiecki, Daniel Lis, Jarosław Pawłowski, Kamil Włodarczyk, Kacper Włodarczyk i Damian Źródło, brała udział w LG MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE. Mistrzostwa odbywały się w Oławskim Centrum Kultury Fizycznej. Od rana 15 grudnia do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn podzielonych na cztery grupy. Rywalizacja w grupach wyłoniła cztery zwycięskie drużyny: Kraków, Tychy, Wieluń i Wołów, które w sobotnie popołudnie rozegrały mecze półfinałowe. Nasza drużyna zagrała mecz półfinałowy z Zespołem Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu i podobnie jak w rozgrywkach grupowych nie dała szans przeciwnikom wygrywając 2:0. W niedzielę o godz. 12.00 rozpoczął się finał między CKZiU Wołów i Technikum Teb Edukacja Tychy. Po dwóch pierwszych rundach był remis 1:1. W ostatniej, trzeciej rundzie, przeciwnicy zdobyli nieznaczną przewagę i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce. Warto podkreślić, że było to największe jak do tej pory osiągnięcie naszej drużyny. Dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy  dalszych sukcesów w tym pasjonującym sporcie.

Zobacz wywiad z Hubertem i Danielem

ZP

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW