O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

70-lecie szkoły Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły na uroczystości jubileuszowe, które odbędą się 18 października 2019 r.

 

Program obchodów jubileuszu

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W piątek 22 lutego we Wrocławiu odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr VII im. K. Baczyńskiego. Nasza drużyna strzelecka w składzie: Gabriela Chromik, Gabriela Bilska, Hubert Lesiecki, Adam Micewicz, Szymon Śmigielski oraz Marcin Gomułka  dzięki indywidualnym wynikom  uplasowała nas na III miejscu drużynowo. Najlepszymi zawodnikami szkolnej reprezentacji okazali się: Hubert Lesiecki, który zajął I miejsce w klasyfikacji chłopców oraz Gabriela Chromik zajmująca V w klasyfikacji dziewcząt. Następne zawody w ramach Międzyszkolnej Ligii odbędą się 12 marca również we Wrocławiu a rywalizować będziemy o Puchar Dyrektora naszej szkoły.

Anna Bolanowska

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW