O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W piątek 22 lutego we Wrocławiu odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr VII im. K. Baczyńskiego. Nasza drużyna strzelecka w składzie: Gabriela Chromik, Gabriela Bilska, Hubert Lesiecki, Adam Micewicz, Szymon Śmigielski oraz Marcin Gomułka  dzięki indywidualnym wynikom  uplasowała nas na III miejscu drużynowo. Najlepszymi zawodnikami szkolnej reprezentacji okazali się: Hubert Lesiecki, który zajął I miejsce w klasyfikacji chłopców oraz Gabriela Chromik zajmująca V w klasyfikacji dziewcząt. Następne zawody w ramach Międzyszkolnej Ligii odbędą się 12 marca również we Wrocławiu a rywalizować będziemy o Puchar Dyrektora naszej szkoły.

Anna Bolanowska

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW