O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Egzaminy poprawkowe

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Za Nami wspaniała impreza – Bal Charytatywny „Wspieramy Olę” wieńcząca kilkutygodniowe przygotowania.
Trudno naszą wdzięczność ubrać w słowa   i czasami wydaje się,  że słowo dziękuję to zbyt mało. Ale dzisiaj jest taka chwila, gdy kierując  to proste słowo do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy  odpowiedzieli na nasz apel pomocy córce naszej koleżanki Aleksandrze Koczuk  musi zawrzeć wszystko to, co chcemy wyrazić!  NASZ PODZIW, RADOŚĆ I OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ. Za to wszystko każdemu z osobna i wszystkim dobroczyńcom-DZIĘKUJEMY!!!!  
Za wrażliwość - otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowne  czynienie dobra dla innych, których znamy dobrze, troszeczkę lub w ogóle nie znamy. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pracowników, Rodziców oraz Uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie. Bez wspólnego  zaangażowania nie byłoby tego spektakularnego sukcesu.
Pragnę podziękować współorganizatorom balu a mianowicie   Dyrekcji,  Nauczycielom oraz Uczniom Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie, którzy wspierali nasze przygotowania oraz zabezpieczyli  profesjonalną obsługę balu. Dziękujemy Pracownikom Starostwa Powiatowego w Wołowie, Urzędu Miejskiego w  Wołowie oraz Wołowskiego Ośrodka Kultury za wszelką udzieloną pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.
Szczególnie pragnę podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali wsparcie finansowe dla Oli  w postaci przekazanych  przedmiotów oraz voucherów na licytację. Wszystkim osobom, instytucjom, którzy w mniejszym lub większym  stopniu byli twórcami, realizatorami, sponsorami  i w  wiadomy sobie sposób  przyczynili się do wspólnego sukcesu – wyrażamy wdzięczność i szczerze dziękujemy. Państwa gest na długo pozostanie w naszej pamięci i sercu.
Uczestnikom balu dziękuję za przybycie i hojność, która w ogromnej  mierze doprowadziła do zbiórki tak dużej kwoty  na rehabilitację Oli.
Wśród darczyńców są również osoby, które zakupiły cegiełki. Dzięki Wam Drodzy Państwo mamy szansę uzbierać sumę, która zabezpieczy kilkumiesięczny okres pobytu Aleksandry w specjalistycznym  ośrodku rehabilitacyjnym. Uzbierane środki finansowe  ze sprzedaży biletów na bal to 16.200 zł, z licytacji 10.200 zł, ze sprzedaży  cegiełek 9.803,21 zł. Łączna kwota zebranych pieniędzy to 36.203,21 zł.
Nasza akcja  „Wspieramy Olę” trwa do 17 marca i jest zbiórką zarejestrowaną pod numerem 2019/618/KS.

Barbara Żeliźniak
                                                                  Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego
                                                                        i Ustawicznego w Wołowie

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW