O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Filmy i prezentacje o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły


Informacja o porozumieniu z PCC

 
 
 

Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie

Drodzy uczniowie, jak zapewne wiecie jeszcze w roku szkolnym 2016/2017  Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  podpisało  porozumienie o współpracy w ramach projektu „Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik" z PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym oraz PCC EXOL S.A. z siedzibą w Brzegu Dolnym.

W ramach tego  porozumienia organizowane są dla uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechatronik wycieczki dydaktyczne i zajęcia dydaktyczno-praktyczne w jednostkach organizacyjnych Grupy PCC, a dla najpilniejszych  przyznawane są comiesięczne stypendia naukowe (od drugiego semestru klasy pierwszej) z funduszu stypendialnego utworzonego przez Grupę PCC.

To oferta z której warto skorzystać!

Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wahaj się ! Czekamy właśnie na Ciebie 😊

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„101 Rocznica Odzyskania Niepodległości”

8 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O godzinie 11:11 wspólnie z całą społecznością szkolną odśpiewaliśmy 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, po czym obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez Samorząd Uczniowski. W tym szczególnym dniu przyjęliśmy również pierwszoklasistów w poczet społeczności szkolnej. Przedstawiciele klas pierwszych złożyli w obecności Dyrekcji Szkoły uroczyste ślubowanie.
11 listopada poczet sztandarowy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie reprezentował naszą szkołę podczas Mszy Świętej w kościele p.w. św. Wawrzyńca oraz podczas uroczystych obchodów na wołowskim Rynku pod pomnikiem Bohaterów Wojska Polskiego.

D.W.

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW