O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Ogłoszenie

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„101 Rocznica Odzyskania Niepodległości”

8 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O godzinie 11:11 wspólnie z całą społecznością szkolną odśpiewaliśmy 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, po czym obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez Samorząd Uczniowski. W tym szczególnym dniu przyjęliśmy również pierwszoklasistów w poczet społeczności szkolnej. Przedstawiciele klas pierwszych złożyli w obecności Dyrekcji Szkoły uroczyste ślubowanie.
11 listopada poczet sztandarowy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie reprezentował naszą szkołę podczas Mszy Świętej w kościele p.w. św. Wawrzyńca oraz podczas uroczystych obchodów na wołowskim Rynku pod pomnikiem Bohaterów Wojska Polskiego.

D.W.

Nasze osiągnięcia

 

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW