O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Filmy i prezentacje o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły


Informacja o porozumieniu z PCC

 
 
 

Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie

Drodzy uczniowie, jak zapewne wiecie jeszcze w roku szkolnym 2016/2017  Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  podpisało  porozumienie o współpracy w ramach projektu „Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik" z PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym oraz PCC EXOL S.A. z siedzibą w Brzegu Dolnym.

W ramach tego  porozumienia organizowane są dla uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechatronik wycieczki dydaktyczne i zajęcia dydaktyczno-praktyczne w jednostkach organizacyjnych Grupy PCC, a dla najpilniejszych  przyznawane są comiesięczne stypendia naukowe (od drugiego semestru klasy pierwszej) z funduszu stypendialnego utworzonego przez Grupę PCC.

To oferta z której warto skorzystać!

Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wahaj się ! Czekamy właśnie na Ciebie 😊

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy
 – ale tego, co dajemy”
Ben Carson

„Komórkomania” u Kościuszkowców

Dziękujemy wszystkim osobom, które przybyły 28 listopada 2019 roku na Dzień rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, będący zakończeniem szkolnej akcji „Komórkomania”. To już kolejny rok, kiedy Kościuszkowcy włączają się do projektu zwiększania świadomości młodych ludzi na temat dawstwa szpiku i komórek macierzystych prowadzonego pod Patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu i we współpracy z Fundacją DKMS. Przybyli do nas mieszkańcy Wołowa, pracownicy i uczniowie szkoły, dla których nie jest obojętny los chorych na nowotwory krwi. Rejestracja nie oznacza, że zostaniemy dawcą, ale będąc w bazie DKMS dajemy większe szanse potrzebującym na znalezienie genetycznego bliźniaka. Podziękowania należą się tegorocznym maturzystkom – Darii Tymczyszyn, Natalii Szczepanek, Anety Kłopotowskiej i Wiktorii Kajdzik, które jako wolontariuszki profesjonalnie przeprowadziły akcję.

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW