O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Rekrutacja 2021/2022

Ogłoszenie

Ogłoszenie

 

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 2 maja 2021 roku.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Harmonogram zajęć praktycznych obowiązujący od 10 maja 2021

 

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną do dnia 11 kwietnia 2021 r. wszelkie sprawy administracyjne związane z funkcjonowaniem CKZiU w Wołowie  należy załatwiać zdalnie z wykorzystaniem kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

telefon: 71 389 26 69

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Szkoły

Barbara Żeliźniak

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

 

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2


Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolny i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie poprzez unowocześnienie oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy, zwiększenie szans 369 uczniów na regionalnym rynku pracy oraz wsparcie 29 nauczycieli w programie do września 2022 r.


Wsparcie odbędzie się poprzez organizację kursów i szkoleń, doradztwa zawodowo-edukacyjnego, wyjazdów na targi branżowe, zawodoznawcze zajęcia w przedsiębiorstwach, staże uczniowskie oraz szkolenia, studia podyplomowe i staże branżowe dla nauczycieli w zakresie praktycznej nauki zawodu. Zaplanowano także działania mające na celu unowocześnienia oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy poprzez prace adaptacyjne oraz zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych. W projekcie przewidziano wykorzystanie e-zasobów/e-materiałów dydaktycznych stworzonych dzięki środkom EFS.


Zobacz więcej

13 grudnia 2019 r. odbył się w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu X Konkurs Świąteczny Kolęd  i Piosenek Niemieckojęzycznych, którego celem było między innymi  wzbudzenie wśród uczniów zainteresowania kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego i jej upowszechnianie oraz promocja kultury muzycznej. Jury oceniało nie tylko dobór repertuaru, wykonanie czy poprawność językową, ale także intonację, frazowanie, muzykalność i ogólny wyraz artystyczny. Nasi uczniowie jak co roku chętnie reprezentowali Technikum nr 1 i zgodnie już z tradycją  wrócili z nagrodami. Eryk Wysopal zajął pierwsze miejsce, a duet Amelia Lewandowska i Klaudia Chrząszcz miejsce trzecie. Gratulacje smilesmile

Ewa Nowak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW