O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

13 grudnia 2019 r. odbył się w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych we Wrocławiu X Konkurs Świąteczny Kolęd  i Piosenek Niemieckojęzycznych, którego celem było między innymi  wzbudzenie wśród uczniów zainteresowania kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego i jej upowszechnianie oraz promocja kultury muzycznej. Jury oceniało nie tylko dobór repertuaru, wykonanie czy poprawność językową, ale także intonację, frazowanie, muzykalność i ogólny wyraz artystyczny. Nasi uczniowie jak co roku chętnie reprezentowali Technikum nr 1 i zgodnie już z tradycją  wrócili z nagrodami. Eryk Wysopal zajął pierwsze miejsce, a duet Amelia Lewandowska i Klaudia Chrząszcz miejsce trzecie. Gratulacje smilesmile

Ewa Nowak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW