O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Żaden złodziej, bez względu na swoje umiejętności, nie może obrabować cię z wiedzy, dlatego wiedza jest najlepszym i najbezpieczniejszym skarbem, jaki możesz posiąść”.

L. Frank Baum

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

    Uczniowie klas IV i III w zawodzie Technik Ekonomista w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie w dniu 08.01.2020 roku uczestniczyli w I etapie Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowanej po raz VIII przez Politechnikę Częstochowską. Program Olimpiady oparty jest na podstawach programowych przedmiotów realizowanych w szkołach ponadpodstawowych (ogólnokształcących i ekonomicznych), a przede wszystkim na podstawach przedsiębiorczości oraz: ekonomii, marketingu, elementach prawa gospodarczego, ekonomice przedsiębiorstw, finansach i bankowości, podstawach rachunkowości i podstawach statystyki.

    Tematem przewodnim tegorocznej Olimpiady było  "Zarządzanie organizacją społecznie odpowiedzialną". Każdy z uczestników otrzymał zestaw 50 pytań z 4 wariantami odpowiedzi, z których tylko 1 była poprawna. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w dniu 20 marca 2020, a   Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, zaplanowane są na 17 kwietnia 2020 na Politechnice Częstochowskiej.  Jak można przeczytać na stronie uczelni, celem głównym Olimpiady jest zwiększenie zainteresowania problematyką gospodarczą i dostarczenie dodatkowej wiedzy ekonomicznej, służącej zrozumieniu zachodzących procesów gospodarczych. Ma ona również rozbudzić i wzmocnić wśród młodzieży postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz zachęcić do studiowania na kierunkach ekonomicznych.

    Wyniki I etapu poznamy 21 stycznia 2020 roku. Trzymajmy kciuki za naszych uczniów!! 

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW