O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

…,, Jedyne co jest w stanie przeżyć śmierć człowieka, to to co dało się innym.
To na zawsze pozostaje wyryte w ich pamięci”...
      Pani Waleria Stroszer , Nasza Pani Wala była związana z naszą Szkołą  od 1962 roku. Rozpoczęła swoją pracę na stanowisku referenta do spraw księgowości. Ale najważniejsze dla Niej było - być blisko ucznia. Dlatego później pracowała jako bibliotekarz, wychowawca świetlicy oraz kierownik zajęć pozalekcyjnych.

Roztaczała wokół siebie aurę optymizmu. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Ogromnie zaangażowana w realizację swoich pomysłów. Dla Pani Wali nie było rzeczy niemożliwych. Pozyskiwała środki, sami nie wiemy skąd, na instrumenty dla szkolnego zespołu muzycznego i stroje ludowe dla koła tanecznego. Dostarczała własne meble, aby urozmaicić scenografię do uczniowskich spektakli teatralnych. Dlaczego? Bo dla Niej było ważne aby nasza Szkoła na Przeglądach Artystycznych Szkół Rolniczych  wypadała jak  najlepiej.

Pani Wala zarażała nas swoją energią, Nie chodziła wolno, prawie biegała, zawsze miała coś do natychmiastowego załatwienia. Kiedy uczniowie mieli problemy, wiedzieli do kogo mają się udać. Wielu z nich mocno Jej ufało i powierzało swoje sekrety. A Ona jak dobra mama wstawiała się za nimi u nauczycieli czy  u Pani Dyrektor Danieli  Korż.

Wiemy, że to brzmi patetycznie, ale naprawdę Szkoła była Jej drugim domem.
Nawet wtedy, gdy przeszła już na  pełną emeryturę,  można było Ją spotkać spacerującą po terenie Technikum, rozmawiającą z uczniami, nauczycielami; służącą radą i jak zwykle pomocą.

Bez wątpienia wpisała się na stałe w historię Szkoły. I bez wątpienia pozostanie w naszej pamięci.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW