O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„W codziennym życiu wyraźnie widać,
że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi,
lecz wdzięczność – szczęśliwymi.”
                                    David Steindl-Rast

Akcja „komórkomania”

    W bieżącym roku szkolnym uczniowie Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie po raz trzeci uczestniczyli w projekcie „DOLNOŚLĄSKA #KOMÓRKOMANIA”. Hasło zachęcające do udziału brzmiało: „Akcja #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.”

    Nasza szkolna akcja miała miejsce w listopadzie, a całkiem niedawno, w dniu 27.02.2020r odbyła się w Zespole Szkół nr 6 we Wrocławiu uroczysta Gala podsumowująca  dolnośląską kampanię. Na galę wręczenia Certyfikatów „Szkoły z Życiem”, który przyznawany jest przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i Fundację DKMS zostali zaproszeni przedstawiciele 41 placówek oświatowych, których społeczność szkolna zaangażowała się w przeprowadzenie „komórkomanii”. Swoją obecnością Galę zaszczycił Wicekurator Oświaty Pan Janusz Wrzał, a najważniejszym punktem Gali były „żywe” dowody, że to, co robimy mam sens! Mama 6-latka opowiedziała o swojej wdzięczności za uratowanie synka, natomiast student Politechniki Wrocławskiej opowiedział o emocjach, jakie towarzyszyły mu, kiedy został dawcą dla swojego bliźniaka genetycznego mieszkającego w Kanadzie. W tym roku szkolnym na wszystkich dolnośląskich akcjach zarejestrowało się 1170 potencjalnych dawców, a już 15 osób oddało szpik swojemu „bliźniakowi genetycznemu”!!!

    My również zostaliśmy zaproszeni na Galę i otrzymaliśmy Certyfikat, który jest nagrodą dla organizatorów akcji i wszystkich, którzy wzięli w niej udział. Za to jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni;-)

„I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE”

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW