O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

 

Informuję, że od dnia 24 października 2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie przechodzi na nauczanie zdalne. Informacja dotyczy pracy szkoły dziennej oraz szkoły dla dorosłych.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Jedna z pierwszych aplikacji mobilnych utworzona na zajęciach koła (Android Studio - Java i XML)
 

    Z okazji zbliżającego się Dnia Informatyka, który obchodzony jest co roku 8 czerwca pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym możemy cieszyć się z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Jednocześnie zapraszamy obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły do pracy w kole informatycznym.

Zajęcia naszego koła prowadzone są w formie stacjonarnej oraz na szkolnej platformie e-learningowej. Koncentrują się głównie na projektowaniu, programowaniu i testowaniu zaawansowanych aplikacji webowych, aplikacji mobilnych i desktopowych. W tym roku szkolnym przystosowaliśmy pracownię, w której będziemy realizować zadania w środowiskach programistycznych takich jak: Visual Studio, Eclipse i Android Studio. Naszym celem jest poznawanie technologii, których nie realizujemy na lekcjach oraz poszerzanie wiedzy z tych, których uczymy się na przedmiotach zawodowych.

Jeśli chcesz:

surprised poznać języki programowania: C#, Java, Python, XML, frameworki: Zend, .NET, WPF,

smile lepiej przygotować się do egzaminu zawodowego z HTML5, CSS3, JavaScript, PHP i SQL,

wink poszerzyć swoją wiedzę z MS SQL, MySQL,  SQLite,

laughing zdawać maturę z informatyki z C++ i MS Access.

Nie wahaj się dołącz do nas!

Opiekun koła - Zenon Pędziwiatr

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW