O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Filmy i prezentacje o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły


Informacja o porozumieniu z PCC

 
 
 

Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie

Drodzy uczniowie, jak zapewne wiecie jeszcze w roku szkolnym 2016/2017  Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  podpisało  porozumienie o współpracy w ramach projektu „Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik" z PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym oraz PCC EXOL S.A. z siedzibą w Brzegu Dolnym.

W ramach tego  porozumienia organizowane są dla uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechatronik wycieczki dydaktyczne i zajęcia dydaktyczno-praktyczne w jednostkach organizacyjnych Grupy PCC, a dla najpilniejszych  przyznawane są comiesięczne stypendia naukowe (od drugiego semestru klasy pierwszej) z funduszu stypendialnego utworzonego przez Grupę PCC.

To oferta z której warto skorzystać!

Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wahaj się ! Czekamy właśnie na Ciebie 😊

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Jedna z pierwszych aplikacji mobilnych utworzona na zajęciach koła (Android Studio - Java i XML)
 

    Z okazji zbliżającego się Dnia Informatyka, który obchodzony jest co roku 8 czerwca pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym możemy cieszyć się z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Jednocześnie zapraszamy obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły do pracy w kole informatycznym.

Zajęcia naszego koła prowadzone są w formie stacjonarnej oraz na szkolnej platformie e-learningowej. Koncentrują się głównie na projektowaniu, programowaniu i testowaniu zaawansowanych aplikacji webowych, aplikacji mobilnych i desktopowych. W tym roku szkolnym przystosowaliśmy pracownię, w której będziemy realizować zadania w środowiskach programistycznych takich jak: Visual Studio, Eclipse i Android Studio. Naszym celem jest poznawanie technologii, których nie realizujemy na lekcjach oraz poszerzanie wiedzy z tych, których uczymy się na przedmiotach zawodowych.

Jeśli chcesz:

surprised poznać języki programowania: C#, Java, Python, XML, frameworki: Zend, .NET, WPF,

smile lepiej przygotować się do egzaminu zawodowego z HTML5, CSS3, JavaScript, PHP i SQL,

wink poszerzyć swoją wiedzę z MS SQL, MySQL,  SQLite,

laughing zdawać maturę z informatyki z C++ i MS Access.

Nie wahaj się dołącz do nas!

Opiekun koła - Zenon Pędziwiatr

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW