O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

 

Informuję, że od dnia 24 października 2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie przechodzi na nauczanie zdalne. Informacja dotyczy pracy szkoły dziennej oraz szkoły dla dorosłych.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas
 mógł wieczorem powiedzieć:
dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec
drugiego” (Papież Franciszek).

 

REKORDOWA AKCJA U KOŚCIUSZKOWCÓW!

    Kościuszkowcy pierwszy raz w tym roku szkolnym powitali załogę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu. Podobnie jak w czerwcu, akcja obyła się w mobilnym punkcie poboru krwi, a do Wołowa znów zawitał autokar SŁUŻBY KRWI. A akcja była wyjątkowa! Przybyło na nią 61 osób – to rekordowa liczba krwiodawców, którzy poruszeni apelem o pomoc potrzebującym przybyli do naszego Technikum. Krwi brakuje praktycznie we wszystkich bankach w Polsce i każda kropla jest bezcenna. My zebraliśmy prawie 25 litrów! Aż 55 osób zostało pozytywnie ocenionych do donacji. Mimo tak dużej, niespodziewanej liczby dawców dla wszystkich wystarczyło igieł i miejsca w autokarze;-). To był nasz gest miłości wobec bliźniego, nie kosztował wiele, ale ma ogromną moc w ratowaniu zdrowia i życia oczekujących pomocy.

    Na akcję przybyli po 24 godzinnej służbie strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wołowie, mieszkańcy  Wołowa i okolic, absolwenci szkoły, którzy z sentymentem powrócili w  jej mury, obecni uczniowie i pracownicy szkoły.  Gratulacje należą się młodym ludziom, którzy po raz pierwszy podjęli tak ważną i dojrzałą decyzję i podzielili się najcenniejszym dobrem. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już zapraszamy na kolejną akcję w Nowym 2021 Roku!

Dziękujemy również Panu Józefowi Malikowi i Panu Albertowi Wesolowskiemu za nieocenioną i bezinteresowną pomoc techniczną w organizacji akcji!

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW