O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

DFN u Kościuszkowców

W październiku odbyła się XXXIII edycja Dolnośląskiego Festiwalu  Nauki. Z tej okazji  uczniowie z klasy I TI  wzięli udział dwóch wykładach. Na pierwszym  „ Jak nie dać się nabić w butelkę? O narzędziach wywierania wpływu na ludzi” poprowadzonym przez dr Michała Lubicza Miszewskiego poznali  najczęściej stosowane narzędzia wywierania wpływu społecznego oraz 6 zasad wpływu społecznego. Kościuszkowscy są w stanie rozpoznać  czy ktoś chce ich oszukać oraz wiedzą jak wpłynąć na czyjeś postępowanie i podejmowane decyzje.  Drugi    wykład „Kryzys  klimatyczny – blaski i cienie” poprowadziła prof. dr hab.  Jadwiga Sołoducho. Słuchacze z pewnością nie po raz pierwszy usłyszeli, że od kilkunastu lat efekt cieplarniany jest wymieniany jaki jeden z największych negatywnych skutków działalności człowieka, a zarazem jako jedno z największych zagrożeń dla środowiska i ludzkości, oraz że ziemia stoi u progu katastrofy klimatycznej, a susze i zamiecie pyłowe, powodzie i zabójcze fale upałów, walka o wodę - to efekt zmian klimatu, z którymi mamy do czynienia.

wychowawca klasy Ewa Nowak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW