O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

 

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci – zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami. I nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc…”                                

                                                                   Halina Poświatowska

My pamiętamy!

Dużo dają do myślenia puste miejsca na ziemi… nie wiemy, czy są….

Ale na pewno wiemy, że serca społeczności Kościuszkowców są pełne wspomnień i ciepłych, dobrych myśli o tych, którzy byli kiedyś z nami. Każda szkolna uroczystość to wspomnienia byłych dyrektorów, nauczycieli, pracowników, bo przecież wspomnienia to pokazywanie historii, która jest nieodłączną częścią nas. A Ci, którzy odeszli byli naszymi przewodnikami w oświatowym świecie, uczestniczyli w apelach, rozmawiali w pokoju nauczycielskim, jeździli z uczniami na występy,  wycieczki, zawody sportowe, biegali po szkolnym boisku……

My pamiętamy! Szczególnie w okresie dnia Wszystkich Świętych, już tradycyjne idziemy na groby, żeby zapalić znicz, będący oznaką wieczności i światłem życia.

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

I my teraz, w tym szczególnie trudnym czasie zapalając znicze nad grobami bliskich pochylmy się nad własnym życiem, które przemija…. To teraz właśnie nastał czas, żeby doceniać największy dar jaki mamy – życie.

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW