O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Rekrutacja 2021/2022

Rekrutacja 2021/2022

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

 

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2


Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolny i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie poprzez unowocześnienie oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy, zwiększenie szans 369 uczniów na regionalnym rynku pracy oraz wsparcie 29 nauczycieli w programie do września 2022 r.


Wsparcie odbędzie się poprzez organizację kursów i szkoleń, doradztwa zawodowo-edukacyjnego, wyjazdów na targi branżowe, zawodoznawcze zajęcia w przedsiębiorstwach, staże uczniowskie oraz szkolenia, studia podyplomowe i staże branżowe dla nauczycieli w zakresie praktycznej nauki zawodu. Zaplanowano także działania mające na celu unowocześnienia oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy poprzez prace adaptacyjne oraz zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych. W projekcie przewidziano wykorzystanie e-zasobów/e-materiałów dydaktycznych stworzonych dzięki środkom EFS.


Harmonogram kursu - stylizacja paznokci

Harmonogram kursów - grafika komputerowa, programowanie robotów

 

Zobacz więcej

Pożegnanie Marka 

W środowy wieczór dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Marka Foszczyńskiego, naszego kochanego Kolegi z pracy. Marek miał 63 lata. Był zawsze uczynny, uśmiechnięty, gotowy by służyć innym. Był pełen planów na przyszłość. Mistrz w swojej profesji, wzór do naśladowania. Osoba nietuzinkowa, która wzbudzała sympatię i co najważniejsze – charakteryzowała się niezwykłym ciepłem.
Trudno jest pisać o Koledze w czasie przeszłym…
Trudno jest powiedzieć Żegnaj Kolego…
Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry czas, żeby otulić ich myślami.
Marku nasz Kochany, tulimy Cię  mocno.

 

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji
i Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Wołowie

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW