O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

 

Od dnia 11 stycznia 2021 r. rozpoczną się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej styczeń – luty 2021 r.

Szczegółowe informacje umieszczone są na stronie naszej szkoły: http://www.zswolow.pl/ w zakładce uczniowie – egzamin zawodowy oraz w przesłanych do Was wiadomościach za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Przypominam, że do obowiązków zdającego egzamin należy:

  1. codzienne odczytywanie wiadomości w dzienniku elektronicznym,
  2. zapoznanie się z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 10 grudnia 2020 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas egzaminu:
    w części pisemnej
    w części praktycznej

 

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINU ZWIĄZANE Z COVID-19!

Wewnętrzne procedury dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r. w CKZiU w Wołowie

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 31 stycznia 2021 roku. Kształcenia zawodowe z zakresu praktycznej nauki zawodu będzie realizowane według poniższego harmonogramu

 

Harmonogram zajęć praktycznych w formie stacjonarnej w CKZiU w Wołowie od 18 stycznia

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W ubiegłym tygodniu, w dniach 16-20 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole Tydzień Edukacji Globalnej. Ponieważ uczymy się zdalnie i wielu pomysłów zrealizować nie mogliśmy, zaprosiliśmy wszystkich nauczycieli i uczniów do współpracy w miarę możliwości i dostosowania się do sytuacji.

W ciągu tego tygodnia uczniowie na języku niemieckim zrealizowali z p. Dorotą Winiarz tematy “Wasser sparen, aber wie?”, “Ist Müll wirklich Müll?”, “Verpackungen”, “Energie sparen”, “Mobilität”, “Nachhaltige Mode”, “Regional und saisonal einkaufen” und “Mein ökologischer Fuβabdruck”.

Oprócz słownictwa związanego z ekologią uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, ile litrów wody trzeba zużyć, aby wyprodukować jedną parę dżinsów; jak segregować prawidłowo śmieci; jakich opakowań używać, a jakich unikać; co zrobić, aby oszczędzić energię; jak ekologicznie podróżować; co zrobić, abyp także mogli wyliczyć swój ślad węglowy na Ziemi.

P. Ewa Nowak oprócz języka niemieckiego wykorzystała również godzinę wychowawczą, aby porozmawiać z uczniami na temat odnawialnych źródeł energii i możliwościach ich finansowania, historii elektroniki, historii wody butelkowanej oraz poruszyła temat deforestacji i zapytała młodzież o zdanie na temat zmian klimatycznych.

P. Ewa Mantey również poruszyła z klasami pierwszymi i drugimi tematy dotyczące ekologii.
W czwartek, 19 listopada o godz. 19:00 spotkaliśmy się na witrtualnej debacie na platformie Zoom, którą rozpoczął przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Marcin Gomułka, a której temat brzmiał: “Co ja, jako przeciętny mieszkaniec Ziemi mogę zrobić, aby zahamować zmiany klimatyczne?”. Debata wymknęła się sporo poza ramy czasowe i zakończyliśmy dyskusje o godz. 20:30. Szczególne podziękowania kierujemy do Mai Wasilewskiej, Pawła Łubkowskiego, Wiktorii Korzeniowskiej, Julii Sasanowicz i Partykowi Filarowskiemu za czynny i owocny udział w dyskusji.

Razem możemy więcej, prawda?
D.W z Samorządem

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW