O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

 

Od dnia 11 stycznia 2021 r. rozpoczną się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej styczeń – luty 2021 r.

Szczegółowe informacje umieszczone są na stronie naszej szkoły: http://www.zswolow.pl/ w zakładce uczniowie – egzamin zawodowy oraz w przesłanych do Was wiadomościach za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Przypominam, że do obowiązków zdającego egzamin należy:

  1. codzienne odczytywanie wiadomości w dzienniku elektronicznym,
  2. zapoznanie się z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 10 grudnia 2020 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas egzaminu:
    w części pisemnej
    w części praktycznej

 

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINU ZWIĄZANE Z COVID-19!

Wewnętrzne procedury dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r. w CKZiU w Wołowie

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 31 stycznia 2021 roku. Kształcenia zawodowe z zakresu praktycznej nauki zawodu będzie realizowane według poniższego harmonogramu

 

Harmonogram zajęć praktycznych w formie stacjonarnej w CKZiU w Wołowie od 18 stycznia

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku


Wyniki I Powiatowego Quizu Wiedzy o Stanie Wojennym

Quiz Wiedzy Stanie Wojennym został przeprowadzony online w dniu 17 grudnia 2020 r. za pomocą aplikacji quizizz.com. Jego celem było rozbudzanie zainteresowania uczniów historią Polski, pogłębianie wiedzy na temat wydarzeń XX wieku oraz doskonalenie umiejętności korzystania z narzędzi internetowych wspierających edukację zdalną uczniów. Zgłoszeni uczniowie mieli za zadanie w określonym czasie odpowiedzieć na 20 pytań zamkniętych.

W Quizie wzięło udział 50 uczestników.

Na poziomie szkół ponadpodstawowych - 30 uczniów z 4 szkół: Liceum Ogólnokształcące w Wołowie, Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Wołowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie i Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym.

Jak wypadli Nasi uczniowie?
Drugie miejsce ex aequo (na siedem) na poziomie szkół ponadpodstawowych zajęli: Karol Działa - 4Tes, Julia Antosik - 4Tes, Anna Kubala - 4Tes

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a nauczycielom-opiekunom składamy szczególne podziękowania za współpracę i zaangażowanie w sprawne przeprowadzenie quizu.

organizatorzy: Emilia Buczak, Paweł Feliszek
doradcy metodyczni nauczania historii, PODN Wołów

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW