O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Próbna matura

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

 

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2


Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolny i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie poprzez unowocześnienie oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy, zwiększenie szans 369 uczniów na regionalnym rynku pracy oraz wsparcie 29 nauczycieli w programie do września 2022 r.


Wsparcie odbędzie się poprzez organizację kursów i szkoleń, doradztwa zawodowo-edukacyjnego, wyjazdów na targi branżowe, zawodoznawcze zajęcia w przedsiębiorstwach, staże uczniowskie oraz szkolenia, studia podyplomowe i staże branżowe dla nauczycieli w zakresie praktycznej nauki zawodu. Zaplanowano także działania mające na celu unowocześnienia oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy poprzez prace adaptacyjne oraz zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych. W projekcie przewidziano wykorzystanie e-zasobów/e-materiałów dydaktycznych stworzonych dzięki środkom EFS.


Zobacz więcej

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 14 marca 2021 roku. Kształcenia zawodowe z zakresu praktycznej nauki zawodu będzie realizowane według poniższego harmonogramu.

 

Harmonogram zajęć praktycznych w formie stacjonarnej w CKZiU w Wołowie od 17 lutego

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W tym roku uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej “Razem na święta”, w którą -  mimo niesprzyjających okoliczności udało się zaangażować ponad 12 tysięcy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Zakres działań był różny - śpiewanie kolęd, zbieranie darów dla podopiecznych hospicjów, organizowanie występów dla medyków czy pacjentów szpitali.

Uczniowie naszej szkoły, przy wsparciu wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego postanowili umilić przedświąteczny czas podopiecznym Domu Pomocy Społecznej “Rajska Jabłoń” przekazując własnoręcznie wykonane kartki z bożonarodzeniowymi życzeniami oraz upieczone słodkości.

Ze względu na pandemię nie mogliśmy złożyć życzeń osobiście, mamy jednak nadzieję, że udało nam się przekazać choć odrobinę dobra, radości i wywołać uśmiech na twarzy tych, którzy nie mogli spędzić tych świąt z najbliższymi.

D. W. - opiekun S.U.


70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW