O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

 

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2


Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolny i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie poprzez unowocześnienie oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy, zwiększenie szans 369 uczniów na regionalnym rynku pracy oraz wsparcie 29 nauczycieli w programie do września 2022 r.


Wsparcie odbędzie się poprzez organizację kursów i szkoleń, doradztwa zawodowo-edukacyjnego, wyjazdów na targi branżowe, zawodoznawcze zajęcia w przedsiębiorstwach, staże uczniowskie oraz szkolenia, studia podyplomowe i staże branżowe dla nauczycieli w zakresie praktycznej nauki zawodu. Zaplanowano także działania mające na celu unowocześnienia oferty kształcenia branżowego i dostosowanie jej do potrzeb lokalnego i regionalnego rynku pracy poprzez prace adaptacyjne oraz zakup nowoczesnego wyposażenia i pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych. W projekcie przewidziano wykorzystanie e-zasobów/e-materiałów dydaktycznych stworzonych dzięki środkom EFS.


Uczniowie naszej szkoły w ramach realizacji projektu „Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim- edycja 2” wzięli udział w kolejnym kursie. Tym razem odbył się kurs „Obsługi kasy fiskalnej”. Zajęcia były bardzo ciekawe, a uczniowie z chęcią na nich uczestniczyli. Zdobyli wiedzę i umiejętności przydatne na rynku pracy.

 
 

 


Ankieta skierowana do uczestników staży uczniowskich zorganizowanych

Ankieta skierowana do uczestników kursów/szkoleń

Harmonogram kursów

Harmonogram kursu „Obsługa kas fiskalnych” II grupa

 

Zobacz więcej

„Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,
Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole,
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,
I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole”

Kolęda dla nieobecnych Szymon Mucha / Zbigniew Preisner

 

Kolędowanie u Kościuszkowców

W ten piękny świąteczny czas zapraszamy na kolędowanie z Kościuszkowcami;-) W ubiegłym roku każdy z nas grudniowe dni spędzał zamknięty w domu, w tym roku mieliśmy szczęście choć chwilę być razem i cieszyć się wspólnym przygotowaniem świątecznych nagrań.  Nie udało nam się zrobić tego tak jak zaplanowaliśmy, bo przeszkodziła w tym kwarantanna klasy logistyków i zabrakło białego obrusa, świątecznych ubrań, świec i opłatka, ale od czego jest wyobraźnia ?? 

Zapraszamy na wspólne kolędowanie! Przyjmijcie pozytywnie naszą wyśpiewaną radość z Narodzenia Pana i przełamcie się opłatkiem będącym znakiem przyjaźni i miłości, symbolizującym pojednanie i przebaczenie. Patrzcie sercem i wsłuchajcie się w słowa, bo to magiczny czas.
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW