O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2022/2023

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

 

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2


Od marca uczniowie klas pierwszych i drugich  technikum aktywnie uczestniczą w kursie Programowanie Robotów zorganizowanym w ramach realizacji projektu „Rozwój Kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 2”. Uczestnicy kursu uczą się programowania, realizują własne projekty i pomysły. Rezultaty ich pracy widoczne są na zdjęciach i prezentacjach zaprogramowanych robotów. Dla wielu osób to pierwsze doświadczenie  w programowaniu.

Rozpoczął się kolejny kurs: Programowanie i obsługiwanie druku 3D Kursanci zapoznali się z budową i obsługą  drukarki 3D, podstawami modelowania, oprogramowaniem używanym do tworzenia plików obsługiwanych przez drukarkę oraz wykonali swoje pierwsze wydruki  - breloczki.

 
 
 
 
 
 
 
 

 


Ankieta skierowana do uczestników staży uczniowskich zorganizowanych

Ankieta skierowana do uczestników kursów/szkoleń

Harmonogram - "Programowanie CAD, druku 3D"

Zobacz więcej

We wtorek 22 marca Kościuszkowcy wzięli chętnie i licznie udział w pierwszym etapie XXVI Ogólnopolskiego Konkursu "AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY", którego organizatorem była Biblioteka Austriacka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Konkurs obejmował zakres wiedzy z historii, geografii, nauki, kultury, życia społecznego i politycznego Austrii był organizowany w ramach 22.Wiosny Austriackiej. Patronat objął dr Edward Wąsiewicz, Konsul Republiki Austrii we Wrocławiu. Uczniów merytorycznie przygotowały germanistki Dorota Winiarz i Ewa Nowak. W drugim etapie nie będzie Kościuszkowca frown, a niewiele brakowało. Był to jednak debiut Kościuszkowców. Dlatego już dziś wszyscy obiecują, że za rok będą w gronie finalistów. Trzymamy za słowo i zaciskamy mocno kciuki.

Ewa Nowak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW