O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”

Wisława Szymborska

Serca społeczności Kościuszkowców są pełne wspomnień i ciepłych, dobrych myśli o tych, którzy byli kiedyś z nami. Każda szkolna uroczystość to wspomnienia byłych dyrektorów, nauczycieli, pracowników, bo przecież wspomnienia to pokazywanie historii, która jest nieodłączną częścią nas. A Ci, którzy odeszli byli naszymi przewodnikami w oświatowym świecie, uczestniczyli w apelach, rozmawiali w pokoju nauczycielskim, jeździli z uczniami na występy,  wycieczki, zawody sportowe, biegali po szkolnym boisku……

My pamiętamy! Szczególnie w okresie dnia Wszystkich Świętych, już tradycyjne idziemy na groby, żeby zapalić znicz, będący oznaką wieczności i światłem życia.

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

I my teraz, w tym szczególnie trudnym czasie zapalając znicze nad grobami bliskich pochylmy się nad własnym życiem, które przemija…. W tym roku w imieniu całej szkolnej społeczności znicze zapaliły uczennice klasy III Technikum Logistycznego. To była również dla nich lekcja szkolnej historii.

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW