O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Plan lekcji

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE RODZICÓW

Zapraszam  rodziców uczniów Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie  na  ogólne zebranie z dyrektorem szkoły dnia 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w auli szkolnej. Tematem  spotkania będzie podsumowanie pracy za I semestr  b. r. szk. oraz organizacja zajęć w II semestrze.

Po spotkaniu  odbędą się  zebrania klasowe.

Z poważaniem
Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

XIV edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości już za nami.  Była to dobra okazja, aby wesprzeć Kościuszkowców  w poznaniu możliwości rynku pracy. Dzięki współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości uczniowie mieli okazje wziąć  udział w warsztatach zorganizowanych w ramach projektu „OTWARTA FIRMA” z przedstawicielem biznesu. Pan Kamil Piszko reprezentujący firmę EY GDS przybliżył nam tajniki rozmowy rekrutacyjnej, jako że ma doświadczenie po obu jej stronach. Wiemy już jak dobrze wypaść na takiej rozmowie, jak się do niej przygotować, jakich pytań się spodziewać, a jakich nie zadawać, a także jak napisać doskonałe CV.

Ewa Nowak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW