O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Plan lekcji

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE RODZICÓW

Zapraszam  rodziców uczniów Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie  na  ogólne zebranie z dyrektorem szkoły dnia 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w auli szkolnej. Tematem  spotkania będzie podsumowanie pracy za I semestr  b. r. szk. oraz organizacja zajęć w II semestrze.

Po spotkaniu  odbędą się  zebrania klasowe.

Z poważaniem
Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

„Pamiętaj, że sukces to proces, a nie cel sam w sobie.

 Jeśli będziesz się skupiał na tym, aby być lepszym każdego dnia, ostatecznie osiągniesz swój cel.”

Kobe Bryant

Technikum, jak sama nazwa mówi, to szkoła kształcąca uczniów, którzy chcą zdobyć zawód i zostać technikami. Oprócz przedmiotów ogólnokształcących uczniowie uczestniczą w zajęciach przygotowujących ich do pracy w wybranym zawodzie. I zdarza się dosyć często, że właśnie wtedy, na przedmiotach zawodowych odkrywają swoje talenty i zainteresowania. I tak rodzi się pasja. I właśnie dla takich szczególnie uzdolnionych uczniów, pasjonatów w danej branży zawodowej powstał Dolnośląski Program  Pomocy Stypendialnej.

Projekt wsparciem obejmuje uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, uczestniczących w konkursach zawodowych, olimpiadach przedmiotowych, dla których planowana ścieżka kariery wiąże się z określonym kierunkiem kształcenia zawodowego. Uzyskanie stypendium ma być dla uczniów nagrodą za dotychczasową pracę i jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju.

Miło nam poinformować, iż w dniu 7 grudnia 2022 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził listę uczniów zakwalifikowanych do otrzymania stypendium. Na 10 uczniów z Powiatu Wołowskiego, którym przyznano finansowe wsparcie aż 6 uczniów to Kościuszkowcy!!!

Stypendium w kwocie 4 500,00 zł na okres jednego roku szkolnego otrzymali:

Korzeniowska Wiktoria – Technikum Ekonomiczne

Rembielak Oliwia - Technikum Ekonomiczne

Rudnicka Oliwia - Technikum Ekonomiczne

Ciechanowski Jakub - Technikum Informatyczne

Jastrzębski Patryk - Technikum Informatyczne

Semp Wiktor - Technikum Informatyczne

Gratulacje !!!!!

Uczniowie uczestniczyć będą również w warsztatach dla stypendystów organizowanych przez Politechnikę Wrocławską, których celem będzie podniesienie kompetencji z  obszaru nowoczesnych technik i technologii stosowanych w obszarze życia społecznego i zawodowego.

Izabela Michońska

Uchwała Zarządu Województwa Dolnośląskiego

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW