O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Plan lekcji

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE RODZICÓW

Zapraszam  rodziców uczniów Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie  na  ogólne zebranie z dyrektorem szkoły dnia 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w auli szkolnej. Tematem  spotkania będzie podsumowanie pracy za I semestr  b. r. szk. oraz organizacja zajęć w II semestrze.

Po spotkaniu  odbędą się  zebrania klasowe.

Z poważaniem
Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W miniony czwartek Kościuszkowcy wzięli udział w warsztatach poprowadzonych przez wykładowcę z obszaru psychologii zarządzania, pana Romana Brzezinę. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przeprowadza w ramach Kierunkowsk@z-u otwarte spotkania dla uczniów szkół średnich, w trakcie których wykładowcy WSB dzielą się swoją wiedzą. Podczas naszych lekcji zostały poruszone obszary tematyczne bliskie młodzieży i uzupełniające wiedzę zdobywaną podczas lekcji. Szlifowaliśmy kompetencje miękkie oraz pozyskaliśmy informacje związane z wejściem młodych ludzi na rynek pracy. Dowiedzieliśmy się jak zarządzać talentami, co to jest i inteligencja emocjonalna - jak radzić sobie z emocjami i stresem oraz poznaliśmy podstawy komunikacji jako poprawa umiejętności interpersonalnych w wykorzystaniu swojej wiedzy w życiu zawodowym. Warsztaty zorganizowała pani Ewa Nowak, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.

(en)

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW