O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Podczas ostatniego weekendu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli swój udział w turnieju Predator Games. Jest to turniej esportowy, w którym 1024 szkoły z całego kraju rywalizują między sobą w 4 grach: League of legends, fortnite, rocket league oraz szachy. Za nami koniec zmagań w pierwszej grze - League of legends. Drużynę naszej szkoły reprezentowali: Miłosz Szymanowicz, Alan Jenny, Robert Romanowski, Kacper Szlachetka, Aleksander Tracz oraz Jakub Mastela. Nasza drużyna świetnie weszła w turniej i już pierwszego dnia bez problemu odniosła 3 zwycięstwa na 3 rozegrane mecze. Następnego dnia nasi zawodnicy nie zwolnili tempa i wygrali 2 kolejne mecze. Niestety w ostatnim trzecim meczu drugiego dnia nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali nieznacznie przegrywając i tym samym zakończyła rozgrywki w gronie 32 najlepszych szkół w kraju!
Wielkie brawa dla naszych zawodników, którzy prezentowali bardzo wysoki poziom.

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW