O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2023/2024

Rekrutacja 2023/2024

 

Drodzy Ósmoklasiści, zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która jest tym razem w formie książeczek przygotowanych dla Was przez Kościuszkowców (en)

K1, K2, K3

Zgłoś swoją kandydaturę

Konsultacje z rodzicami

Zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami we wtorek 30 maja godz. 17.00 - 18.00.

 Barbara Żeliźniak
   dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W ostatni poniedziałek kwietnia uczniowie klasy 1 TEM Filip Dudek, Marcin Konieczny i Bartosz Kordek jako zwycięska grupa etapu szkolnego wzięli udział w etapie regionalnym konkursu TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO. Kościuszkowcy odpowiadali na pytania zawarte w prezentacji multimedialnej z zakresu wiedzy na temat wskazanego kraju niemieckiego obszaru językowego. W tym roku zawody dotyczyły Austrii. W szranki stanęli uczniowie z 16 szkół. Nasi reprezentanci przygotowani przez germanistkę panią Ewą Nowak zajęli wysokie 5 miejsce, nie kwalifikując się niestety do etapu ogólnopolskiego. Na finał do Warszawy jedzie rokrocznie zwycięska drużyna. Gratuluję sukcesu. (en)

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW