O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Niedawno uczniowie naszej szkoły zakończyli zmagania w turnieju esportowym Predator Games. Jest to turniej esportowy, w którym 1024 szkoły z całego kraju rywalizują między sobą w 4 grach: League of legends, fortnite, rocket league oraz szachy.
 Naszą szkołę reprezentowali:
- Drużyna League of legends: Miłosz Szymanowicz, Alan Jenny, Robert Romanowski, Kacper Szlachetka, Aleksander Tracz, Jakub Mastela,
- Drużyna Fortnite: Jakub Ożóg, Maksymilian Kocur,  Jędrzej Kalinicki, Jakub Staszczyk,
- Drużyna Rocket League: Hubert Łukaszewski, Mateusz Grecki, Jakub Michalski, Olaf Stebnicki,
- Drużyna Szachów: Antonii Kijaczek, Kacper Rodak

Najlepiej poradziła sobie drużyna League of legends, która znalazła się w gronie 32 najlepszych szkół w kraju. Pozostałe ekipy również trzymały wysoki poziom i zyskały cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłych odsłonach tego turnieju.
Gratulacje dla zawodników wszystkich 4 drużyn.

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW