O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Konsultacje z rodzicami

Zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami we wtorek 16 kwietnia godz. 16.30 - 17.30.

 Barbara Żeliźniak
   dyrektor szkoły

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

To były niezwykłe cztery lata dla tegorocznych maturzystów z CKZiU w Wołowie .

Po czterech latach nauki pożegnali się w piątek 28 kwietnia z wychowawcami, nauczycielami oraz dyrekcją.

Przyszło im zdobywać wiedzę w czasach pandemii oraz nauki zdalnej .

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dla maturzystów nie zabrakło nagród oraz wyróżnień. Odebrali je uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Następnie maturzyści złożyli wychowawcom serdeczne podziękowania za trud włożony w ich wychowanie, opiekę i troskę każdego dnia.

Był to dzień pełen emocji, wzruszeń, wspomnień, które zostały przypomniane podczas występu artystycznego przez uczniów klasy IV TLI oraz TEM.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością  uroczystości  pożegnania klas maturalnych w CKZiU w Wołowie.

Drodzy absolwenci, idźcie w świat pełni siły i odwagi, realizujcie swoje marzenia. Życzymy Wam przede wszystkim dobrego i pięknego życia.

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW