O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2023/2024

Rekrutacja 2023/2024

 

Drodzy Ósmoklasiści, zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która jest tym razem w formie książeczek przygotowanych dla Was przez Kościuszkowców (en)

K1, K2, K3

Zgłoś swoją kandydaturę

Konsultacje z rodzicami

Zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami we wtorek 30 maja godz. 17.00 - 18.00.

 Barbara Żeliźniak
   dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Kościuszkowcy wzięli udział w badaniach naukowych pt. „MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM”, które poświęcone były kondycji zdrowia psychicznego uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Na stronie  https://mlodeglowy.pl/  opublikowany został ogólnopolski raport z badania MŁODE GŁOWY dotyczący zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród dzieci oraz młodzieży w wieku 10-19 lat. To pierwsze tego typu badanie na taką skalę w Polsce, w którym wzięło udział ponad 180 tysięcy uczniów z całego kraju. Jakie są główne wyniki badań? Młodzi czują się osamotnieni, co drugi uczeń w Polsce wieku 10-19 lat ma skrajnie niską samoocenę i bardzo złe zdanie o sobie. Ponad 80% ankietowanych w kłopotliwej sytuacji nie potrafi znaleźć rozwiązania i nie radzi sobie ze stresem dnia codziennego. Co trzecie dziecko nie ma chęci do życia, a 8,8% dzieci w Polsce deklaruje, że podjęło próbę samobójczą.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań oraz do korzystania z materiałów dotyczących zdrowia psychicznego i pierwszej pomocy psychologicznej, które znajdują się także na stronie https://dbamomojzasieg.pl/ . (en)

 
 
 

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW