O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to,

co do nas wraca jest zawsze lepsze od tego, co dajemy.

Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną niż nasze działanie.

- Orison Swett Marden

 

Dziękujemy!

Dziękujemy Wam drodzy dawcy, że kolejny raz mogliśmy tak licznie witać Was na akcji u Kościuszkowców! Dziękujemy za zaufanie, którym niezmiennie od lat nas obdarzacie i właśnie tu decydujecie się przekazać dar krwi potrzebującym.

Podczas akcji zorganizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu w dniu  27 maja 2024r zostało zarejestrowanych 48 osób, a 37 osób spełniło warunki donacji. Zebraliśmy ponad 16 litrów krwi!

Bądźcie z siebie dumni!

My jesteśmy i dziękujemy Wam bardzo za ten piękny gest dla drugiego człowieka. Do zobaczenia na kolejnej akcji już w nowym roku szkolnym. Będziemy czekać 😉

Dziękujemy Pani pedagog Annie Chmurze i wolontariuszom: Nikoli Danek, Oli Strzelczak, Marcelinie Brzózce i Kacprowi  Markowskiemu, którzy czuwali nad sprawnym przeprowadzeniem akcji.

Szkolny koordynator akcji krwiodawstwa

Izabela Michońska

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW