O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Kościuszkowcy na Gali Laureata 2024

Gala Laureata to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wręczane są nagrody i wyróżnienia dla wybitnych uczniów, którzy osiągnęli szczególne sukcesy w nauce. Gala jest nie tylko okazją do uhonorowania laureatów, ale także do zaprezentowania ich osiągnięć szerszej publiczności. Rolę prowadzących na gali Laureata pełnią od wielu lat uczniowie z Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w Wołowie. W tym roku byli to ponownie uczniowie klasy 4 technik logistyk: Kinga Górecka, Hanna Kasztelaniec oraz Dominik Zatorski. Konferansjerzy są kluczowi dla sukcesu całej uroczystości. Ich zadanie  polegało nie tylko na zapowiadaniu kolejnych punktów programu, ale także na utrzymaniu płynności i dynamiki wydarzenia. Nasi profesjonalni Kościuszkowcy  potrafili wprowadzić odpowiedni nastrój, zachęcić publiczność do zaangażowania oraz sprawić, że Gala stała się niezapomnianym przeżyciem. Wśród nagrodzonych Laureatów nie zabrakło przedstawiciela  naszej szkoły. Szymon Kowaluk, uczeń klasy 4 technik logistyk, odebrał nagrodę jako trzeci Poliglota w powiecie. Gratulacje smile

(EeN)

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW