O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Podręczniki 2024/2025

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS PIERWSZYCH TECHNIKUM NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Podręczniki - klasy 1

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Uczniowie Technikum nr 1 w Wołowie: Oskar Bednarz, Michał Jabłonka, Wiktor Jaguś,  Hubert Łukaszewski, Norbert Michułka, Mateusz Ochap, Igor Partyka, Mateusz Płonka, Filip Poprawski, Adrian Purcha,  Kacper Rodak, Julian Rutkiewicz,  Mateusz Szerszeń i  Michał Warpas, którzy są w składzie  drużyny Juniorów Starszych MKP Wołów wywalczyli  awans do Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych! To ogromne osiągnięcie jest świadectwem ciężkiej pracy, konsekwencji  i pasji do piłki nożnej. Zaangażowanie na treningach, poświęcenie oraz umiejętność współpracy jako zespół zaowocowały tym wspaniałym sukcesem. Każdy zawodnik  odegrał kluczową rolę w tym osiągnięciu, a determinacja i duch walki są inspiracją dla nas wszystkich. Przed Wami drodzy Kościuszkowcy nowe wyzwania i możliwości, które z pewnością przyniosą wiele emocji i satysfakcji. Życzymy Wam dalszych sukcesów, rozwijania swoich umiejętności i czerpania radości z każdej chwili spędzonej na boisku. Wierzymy, że Wasza przyszłość w piłce nożnej będzie pełna kolejnych triumfów i niezapomnianych chwil. Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy!

( EeN)

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW