O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Po raz  kolejny XI, w CKZIU odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Do Olimpiady przystąpili uczniowie z klasy III oraz IV technik logistyk. W październikowym, I etapie szkolnym Olimpiady rozwiązywali zestaw 25 pytań testowych, dotyczących gospodarki zapasami, magazynów, transportu, produkcji oraz ogólnej wiedzy logistycznej.
Olimpiada Logistyczna od lat jest nie tylko wspaniałą wizytówką naszej szkoły, ale również skutecznym narzędziem popularyzowania logistyki wśród uczniów z całej Polski. W tym roku w Olimpiadzie wzięło udział prawie 9 tysięcy uczniów szkół średnich i policealnych  uczących się zawodów: technik logistyk i technik spedytor. Olimpiada została na stałe umieszczona przez CKE w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Barbara Paszkiewicz

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW