Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

Od dnia 11 stycznia 2021 r. rozpoczną się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej styczeń – luty 2021 r.

Szczegółowe informacje umieszczone są na stronie naszej szkoły: http://www.zswolow.pl/ w zakładce uczniowie – egzamin zawodowy oraz w przesłanych do Was wiadomościach za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Przypominam, że do obowiązków zdającego egzamin należy:

1. codzienne odczytywanie wiadomości w dzienniku elektronicznym,
  2. zapoznanie się z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 10 grudnia 2020 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas egzaminu:
    w części pisemnej
    w części praktycznej

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINU ZWIĄZANE Z COVID-19!

Wewnętrzne procedury dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r. w CKZiU w Wołowie

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 31 stycznia 2021 roku. Kształcenia zawodowe z zakresu praktycznej nauki zawodu będzie realizowane według poniższego harmonogramu

Harmonogram zajęć praktycznych w formie stacjonarnej w CKZiU w Wołowie od 18 stycznia

dyrekcja