Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

Warsztaty szkolne są miejscem nauki uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Praktyczna nauka zawodu odbywa się na dwóch stanowiskach obsługi pojazdów samochodowych oraz w pracowni obróbki ręcznej, montażu i demontażu części oraz podzespołów pojazdów samochodowych. Część teoretyczna opracowywana jest w gabinecie dydaktycznym wyposażonym w nowoczesny sprzęt multimedialny.