images/Slajdy/szkola_1.png

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Biblioteka szkolna jest interdyscyplinarną pracownią szkolną, służącą realizacji potrzeb i zainteresowań uczniów, zadań dydaktyczno-wychowawczych szkół, doskonaleniu warsztatu pracy nauczycieli, popularyzowaniu wiedzy pedagogicznej wśród rodziców oraz, w miarę możliwości, wiedzy o regionie.

W skład biblioteki wchodzą wypożyczalnia oraz kącik czytelniczy.

Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, słuchacze, nauczyciele i inni pracownicy Centrum, rodzice lub prawni opiekunowie uczniów, inne osoby - za zgodą Dyrektora.

Jesteśmy w budynku humanistycznym (E)
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45 - 14.30