images/Slajdy/szkola_1.png

70-lecie szkoły

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły na uroczystości jubileuszowe, które odbędą się 18 października 2019 r.

Program obchodów jubileuszu

Zebranie z rodzicami

Biblioteka szkolna jest interdyscyplinarną pracownią szkolną, służącą realizacji potrzeb i zainteresowań uczniów, zadań dydaktyczno-wychowawczych szkół, doskonaleniu warsztatu pracy nauczycieli, popularyzowaniu wiedzy pedagogicznej wśród rodziców oraz, w miarę możliwości, wiedzy o regionie.

W skład biblioteki wchodzą wypożyczalnia oraz kącik czytelniczy.

Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, słuchacze, nauczyciele i inni pracownicy Centrum, rodzice lub prawni opiekunowie uczniów, inne osoby - za zgodą Dyrektora.

Jesteśmy w budynku humanistycznym (E)
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45 - 14.30