Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 29 listopada 2020 r. Klasy IV w  formie stacjonarnej uczestniczą jedynie w zajęciach praktycznych według ustalonego harmonogramu.

Biblioteka szkolna jest interdyscyplinarną pracownią szkolną, służącą realizacji potrzeb i zainteresowań uczniów, zadań dydaktyczno-wychowawczych szkół, doskonaleniu warsztatu pracy nauczycieli, popularyzowaniu wiedzy pedagogicznej wśród rodziców oraz, w miarę możliwości, wiedzy o regionie.

W skład biblioteki wchodzą wypożyczalnia oraz kącik czytelniczy.

Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, słuchacze, nauczyciele i inni pracownicy Centrum, rodzice lub prawni opiekunowie uczniów, inne osoby - za zgodą Dyrektora.

Jesteśmy w budynku humanistycznym (E)
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45 - 14.30