images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2022/2023

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

Od marca uczniowie klas pierwszych i drugich  technikum aktywnie uczestniczą w kursie Programowanie Robotów zorganizowanym w ramach realizacji projektu „Rozwój Kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 2”. Uczestnicy kursu uczą się programowania, realizują własne projekty i pomysły. Rezultaty ich pracy widoczne są na zdjęciach i prezentacjach zaprogramowanych robotów. Dla wielu osób to pierwsze doświadczenie  w programowaniu.

Rozpoczął się kolejny kurs: Programowanie i obsługiwanie druku 3D Kursanci zapoznali się z budową i obsługą  drukarki 3D, podstawami modelowania, oprogramowaniem używanym do tworzenia plików obsługiwanych przez drukarkę oraz wykonali swoje pierwsze wydruki  - breloczki.

Ankieta skierowana do uczestników staży uczniowskich zorganizowanych

Ankieta skierowana do uczestników kursów/szkoleń

Harmonogram - "Programowanie CAD, druku 3D"

Zobacz więcej

Biblioteka szkolna jest interdyscyplinarną pracownią szkolną, służącą realizacji potrzeb i zainteresowań uczniów, zadań dydaktyczno-wychowawczych szkół, doskonaleniu warsztatu pracy nauczycieli, popularyzowaniu wiedzy pedagogicznej wśród rodziców oraz, w miarę możliwości, wiedzy o regionie.

W skład biblioteki wchodzą wypożyczalnia oraz kącik czytelniczy.

Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, słuchacze, nauczyciele i inni pracownicy Centrum, rodzice lub prawni opiekunowie uczniów, inne osoby - za zgodą Dyrektora.

Jesteśmy w budynku humanistycznym (E)
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45 - 14.30