images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2022/2023

Rozwój kształcenia zawodowego - edycja 2

Od marca uczniowie klas pierwszych i drugich  technikum aktywnie uczestniczą w kursie Programowanie Robotów zorganizowanym w ramach realizacji projektu „Rozwój Kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 2”. Uczestnicy kursu uczą się programowania, realizują własne projekty i pomysły. Rezultaty ich pracy widoczne są na zdjęciach i prezentacjach zaprogramowanych robotów. Dla wielu osób to pierwsze doświadczenie  w programowaniu.

Rozpoczął się kolejny kurs: Programowanie i obsługiwanie druku 3D Kursanci zapoznali się z budową i obsługą  drukarki 3D, podstawami modelowania, oprogramowaniem używanym do tworzenia plików obsługiwanych przez drukarkę oraz wykonali swoje pierwsze wydruki  - breloczki.

Ankieta skierowana do uczestników staży uczniowskich zorganizowanych

Ankieta skierowana do uczestników kursów/szkoleń

Harmonogram - "Programowanie CAD, druku 3D"

Zobacz więcej

Stołówka przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie działa od początku istnienia szkoły. W 2012 r. przeprowadzono generalny remont zaplecza kuchennego oraz stołówki jednocześnie wyposażając ją w nowoczesny sprzęt .
Obecnie świadczy usługi przygotowując posiłki (śniadanie, obiad, kolacja)dla uczniów szkół powiatu wołowskiego.
Stołówka Szkolna wykorzystywana jest w celach dydaktycznych oraz jako zaplecze organizowanych w szkole imprez okolicznościowych dla uczniów naszej szkoły jak również dla Starostwa Powiatu Wołowskiego.
Jednostki dla których przygotowujemy posiłki :
- Uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami uczęszczającymi do nas na kursy.
- Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Wołowie
- Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym
- Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego
- Powiatowy Ośrodek Wsparcia - Środowiskowy Dom Samopomocy w Wołowie