Bursa

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dla kogo?

Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej, licealnej , zawodowej, czy zaocznej :
    masz problem z dojazdem do szkoły,
    chcesz poprawić swoje oceny w szkole,
    pragniesz się usamodzielnić,
    chcesz poznać nowe koleżanki i kolegów,
    szukasz propozycji na ciekawe spędzenie czasu
    zamieszkaj w Bursie, zapraszamy już dziś :)

Ogólne informacje dla osób przyjętych do bursy szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

Bursa szkolna czynna będzie od 3 września 2018 r.( poniedziałek) w godzinach od 6.00 do 22.00.

W dniu przyjęcia konieczne jest spotkanie rodzica z wychowawcą grupy.
Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Bursy szkolnej dostępnym na stronie internetowej CKZIU w Wołowie.
Każdy wychowanek otrzyma miejsce w wyznaczonym pokoju, do własnej dyspozycji będzie miał: biurko, krzesło, szafkę, łóżko, koc, kołdrę i poduszkę oraz komplet bielizny pościelowej.
W każdym pokoju jest także duża szafa ubraniowa.

Niezbędne jest obuwie zmienne (kapcie) i klapki pod natrysk,
przybory higieniczno-toaletowe.
Poza wyżywieniem zorganizowanym (śniadanie , obiad i kolacja)
do dyspozycji młodzieży pozostają: kuchenka mikrofalowa oraz czajnik - prosimy zaopatrzyć się w kubek, sztućce
i talerzyki - do własnej dyspozycji wychowanka.

Odpłatność za miejsce w bursie wynosi 50 zł.
Dzienna stawka żywieniowa wynosi 11,73 zł.

O nas

Bursa przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie jest publiczną placówką oświatową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom szkół gimnazjalnych, ponadgimnazialnych i policealnych pobierającym naukę poza miejscem swojego zamieszkania. Placówka nasza jest jednostką koedukacyjną, w której opiekę, zakwaterowanie i wyżywienie znajdują chłopcy i dziewczęta. Zakwaterowanie i wyżywienie w placówce jest odpłatne - zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dysponujemy pięćdziesięcioma miejscami noclegowymi. Zapewniamy bardzo dobre warunki zakwaterowania w pokojach 2, 3 oraz 4 osobowych. Na każdym piętrze budynku do dyspozycji są toalety, kabiny prysznicowe. (Bursa wyposażona jest w lodówkę, , kuchenkę mikrofalową, czajniki elektryczne,) . Do dyspozycji wychowanków placówka oddaje: salę do cichej nauki, na każdym piętrze bezprzewodową, internetową sieć WIFI, salę telewizyjną. Mieszkańcy mogą korzystać z boisk sportowych na terenie szkoły oraz Orlika.

Na terenie Bursy zapewniamy wychowankom bezpieczeństwo, fachową całodobową opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej i psychologicznej, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), realizację zadań opiekuńczo-wychowawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by zapewnić młodzieży jak najlepsze warunki zamieszkania i nauki.

Lokalizacja i kontakt z nami

Bursa jest zlokalizowana w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie w parkowej scenerii kwiatów i zieleni.

Wołów, ul. T. Kościuszki 27
tel: 713891523 lub 713892669

Rekrutacja

Osoby starające się o miejsce w Bursie proszone są o złożenie podania o przyjęcie do Bursy.

Dokumenty do pobrania:

Korzystanie z usług Bursy jest odpłatne:
Wyżywienie dzienna stawka - 11,73 zł
Zakwaterowanie - 50 zł