O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Rekrutacja 2024/2025

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim – edycja 3

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich realizujemy projekt, którego celem jest poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie, Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Skupiamy się na wsparciu praktycznej nauki zawodu, rozwoju kompetencji kluczowych, w tym kompetencji zielonych i przyszłości oraz wzmocnieniu zdrowia psychicznego uczennic i uczniów 3 szkół zawodowych Powiatu Wołowskiego.

Wsparcie realizowane będzie poprzez zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, staże uczniowskie, kursy, doradztwo zawodowo-edukacyjne, wyjazdy na targi branżowe, wizyty zawodoznawcze, warsztaty na uczelniach wyższych, a także zajęcia integracyjne, wzmacniające umiejętności społeczno-emocjonalne i zdrowie psychiczne.

Zakładamy, że projektem obejmiemy co najmniej 410 uczniów i uczennic.


Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Salon Maturzystów Perspektywy 2023 , kierowany jest do uczniów ostatnich klas szkół średnich. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również uczniów naszej szkoły. Klasa 5 Tem i 5 Tli wraz z wychowawcami wybrała się 12.09.2023 r. w celu dowiedzenia się, jak dobrze zdać maturę i zaplanować swoje studia.

Na Politechnice Wrocławskiej uczestniczyliśmy w  wykładzie zorganizowanym przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu – na temat: „ Nowa rola w życiu, czyli w jaki sposób odnaleźć się w świecie uczelni i studiowania?”.

 Uczniowie  spotkali się z doradcami zawodowymi i przedstawicielami uczelni (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Akademia Śląska i in.).

Każdy zarejestrowany uczestnik odebrał  za darmo  „Informator dla Maturzystów 2024”. Można w nim znaleźć nie tylko wiarygodne informacje o „nowej” maturze (czyli egzaminach w formule 2023 – harmonogram, porady związane z najważniejszymi przedmiotami maturalnymi itp.), ale też Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2023 i Ranking Kierunków Studiów (74 najpopularniejsze kierunki!) oraz informacje o zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie na rok akademicki 2024/2025.

                                                                                                                                    UO, JB

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW