O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

70-lecie szkoły Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły na uroczystości jubileuszowe, które odbędą się 18 października 2019 r.

 

Program obchodów jubileuszu

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

21 marca 2019r., pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to bardzo szczęśliwy dzień dla drużyny logistyków z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, uczestników eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom 2019”.  Eliminacje odbyły się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wołowie a organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wołowie przy współpracy KP PSP w Wołowie pod patronatem Starosty Powiatu Wołowskiego.

CKZIU w zmaganiach powiatowych w grupie szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali uczniowie z klasy II, III, IV technik logistyk, tj: Julia Wołczyk, Alicja Łużna i Eryk Wołczyk. Finał powiatowy składał się z dwóch części – testu pisemnego i ścisłego finału ustnego oraz części praktycznej. Oprócz ogromnej wiedzy teoretycznej, przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru , logistycy zaprezentowali praktyczne umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym, ogromną znajomość z zakresu techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. A poziom wiedzy uczestników eliminacji był bardzo wysoki.

Jury złożone z przedstawicieli Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz przedstawicieli KP PSP oceniali odpowiedzi wszystkich finalistów, zsumowali zdobyte punkty i ustalili ostateczne wyniki eliminacji. Miło poinformować, iż w grupie szkół ponadgimnazjalnych, zwycięzcą z najlepszym wynikiem został  Eryk Wołczyk zajmując I miejsce, miejsce III zajęła Alicja Łużna. Natomiast z pośród wszystkich drużyn w grupie szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w Turnieju logistycy zajęli również II miejsce drużynowe.

Zwycięzca eliminacji powiatowych - Eryk Wołczyk zakwalifikował się do eliminacji OTWP na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 25 kwietnia 2019r. w Lubinie. Gratuluję zwycięzcom – Erykowi, Alicji oraz Julii, życzę wielu sukcesów i trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa.

B. Paszkiewicz

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW