O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Egzaminy poprawkowe

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

21 marca 2019r., pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to bardzo szczęśliwy dzień dla drużyny logistyków z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, uczestników eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom 2019”.  Eliminacje odbyły się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wołowie a organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wołowie przy współpracy KP PSP w Wołowie pod patronatem Starosty Powiatu Wołowskiego.

CKZIU w zmaganiach powiatowych w grupie szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali uczniowie z klasy II, III, IV technik logistyk, tj: Julia Wołczyk, Alicja Łużna i Eryk Wołczyk. Finał powiatowy składał się z dwóch części – testu pisemnego i ścisłego finału ustnego oraz części praktycznej. Oprócz ogromnej wiedzy teoretycznej, przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru , logistycy zaprezentowali praktyczne umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym, ogromną znajomość z zakresu techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. A poziom wiedzy uczestników eliminacji był bardzo wysoki.

Jury złożone z przedstawicieli Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz przedstawicieli KP PSP oceniali odpowiedzi wszystkich finalistów, zsumowali zdobyte punkty i ustalili ostateczne wyniki eliminacji. Miło poinformować, iż w grupie szkół ponadgimnazjalnych, zwycięzcą z najlepszym wynikiem został  Eryk Wołczyk zajmując I miejsce, miejsce III zajęła Alicja Łużna. Natomiast z pośród wszystkich drużyn w grupie szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w Turnieju logistycy zajęli również II miejsce drużynowe.

Zwycięzca eliminacji powiatowych - Eryk Wołczyk zakwalifikował się do eliminacji OTWP na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 25 kwietnia 2019r. w Lubinie. Gratuluję zwycięzcom – Erykowi, Alicji oraz Julii, życzę wielu sukcesów i trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa.

B. Paszkiewicz

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW