O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Klasa I technik logistyk 30 kwietnia 2019 roku uczestniczyła w wycieczce w ramach projektu: "Wysoka jakość edukacji szkół Powiatu  Wołowskiego". Program wycieczki był podzielony na dwie części dydaktyczną oraz krajoznawczą. Pierwsza część została przygotowana na podstawie programu nauczania przedmiotów zawodowych w zawodzie technik logistyk i obejmowała wizytę w Hucie Julia. Tam uczniowie zapoznali się z historią zakładu oraz  wiadomościami z zakresu tematu ,,Od produktu do wysyłki". Następnie młodzież uczestniczyła  w warsztatach grawerskich. Ciekawe doświadczenie praktyczne przełożyło się w ciekawe prace.  Po zakończeniu wizyty w hucie udaliśmy się do Sztolni Kopalni Uranu w Podgórzu. Ta druga część wycieczki była typowo krajoznawcza i obfitowała  w historyczne opowieści w podziemnej scenerii.

A. Bolanowska

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW