O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim

Kursy dla uczestników i uczestniczek projektu pt. „Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim” nr RPDS.10.04.01-02-0013/17 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie


 

Uczniowie technikum od września aktywnie uczestniczą w kursach podnoszących kompetencje i kwalifikacje uczniów z zakresu: własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą, florysta, sekretarka, grafik komputerowy, pracownik usług kosmetycznych. W listopadzie rozpocznie się kurs programowanie serwisów www i operator wózków jezdniowych z podnośnikami. Uczestnicy kursów nie tylko nabywają nowe wiadomości i umiejętności przydatne na rynku pracy, ale także rozwijają swoje zainteresowania i pasje.

 Czytaj więcej

Szkolny koordynator projektu: Bogumiła Połeć

Kontynuując cykl pn. "Moje hobby" Dominik i Adrian Chylak zaprezentowali mieszkańcom bursy ciekawą multimedialną prezentację przedstawiającą zasady gry w piłkę nożną. Słuchacze obejrzeli wyświetlone przez kolegów materiały i z uwagą wysłuchali wiadomości dotyczących interesujących ich zagadnień, dowiadując się:
- w jaki sposób można dostać się do drużyny piłkarskiej,
- co robi się na treningach,
- na czym polega uczestniczenie w rozgrywkach sportowych.
Już wkrótce pokażemy relację z mini zawodów w żonglowaniu piłką zorganizowanych przez mieszkańców bursy.
Kolejny odcinek z cyklu "Moje hobby", w którym Janek i Kuba opowiedzą o swoich pasjach związanych z uprawianiem boksu i sportów siłowych odbędzie się jeszcze w listopadzie 2018 r.

Tadeusz Śmigielski

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW