O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Filmy i prezentacje o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły


Informacja o porozumieniu z PCC

 
 
 

Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie

Drodzy uczniowie, jak zapewne wiecie jeszcze w roku szkolnym 2016/2017  Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  podpisało  porozumienie o współpracy w ramach projektu „Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik" z PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym oraz PCC EXOL S.A. z siedzibą w Brzegu Dolnym.

W ramach tego  porozumienia organizowane są dla uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechatronik wycieczki dydaktyczne i zajęcia dydaktyczno-praktyczne w jednostkach organizacyjnych Grupy PCC, a dla najpilniejszych  przyznawane są comiesięczne stypendia naukowe (od drugiego semestru klasy pierwszej) z funduszu stypendialnego utworzonego przez Grupę PCC.

To oferta z której warto skorzystać!

Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wahaj się ! Czekamy właśnie na Ciebie 😊

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

UDAŁO SIĘ! AKCJA KRWIODAWSTWA ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

    Kościuszkowcy kolejny raz w tym roku powitali załogę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu. Tym razem ze względu na panującą pandemię akcja obyła się w mobilnym punkcie poboru krwi, a do Wołowa po raz pierwszy  przyjechał autokar SŁUŻBY KRWI. Z tego też względu na terenie campusu szkoły odbyła się 18 czerwca 2020r wyjątkowa akcja. Wyjątkowa również dlatego, że zorganizowana wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi działającym w Zakładzie Karnym w Wołowie. Funkcjonariusze służb mundurowych  nie zawiedli, licznie przybyli i bardzo wsparli naszą szkolną akcję.

    Łącznie chęć oddania krwi zgłosiło 50 osób, z czego 7 osób nie zostało pozytywnie zakwalifikowanych do donacji ze względu na niską wagę, niskie ciśnienie czy brak wymaganego poziomu hemoglobiny.  Zebraliśmy prawie 20 litrów krwi!

    Bardzo dziękuję mieszkańcom Wołowa, funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Wołowie, pracownikom szkoły, nauczycielom, uczniom i absolwentom za udział w akcji i udowodnienie, że drugi człowiek, któremu pomagamy jest dla nas ważny, a  idea dawstwa krwi jest nie tylko sloganem, a ogromną wartością w naszym życiu!

Izabela Michońska

https://www.rckik.wroclaw.pl

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW