O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Stypendium

STYPENDIA DLA ZAWODOWCÓW

Zarząd   Województwa Dolnośląskiego ogłosił termin naboru wniosków o przyznanie pomocy stypendialnej  na rok szkolny 2020/2021 w ramach Dolnośląskiego Programu Pomocy Stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.

Wnioski można składać  od 1 do 30 września 2020 r.

Regulamin Programu, stosowne załączniki oraz informacje  o Programie znajdują się  na stronie: www.stypendialny-dolnyslask.pl

Komunikat

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

UDAŁO SIĘ! AKCJA KRWIODAWSTWA ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

    Kościuszkowcy kolejny raz w tym roku powitali załogę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu. Tym razem ze względu na panującą pandemię akcja obyła się w mobilnym punkcie poboru krwi, a do Wołowa po raz pierwszy  przyjechał autokar SŁUŻBY KRWI. Z tego też względu na terenie campusu szkoły odbyła się 18 czerwca 2020r wyjątkowa akcja. Wyjątkowa również dlatego, że zorganizowana wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi działającym w Zakładzie Karnym w Wołowie. Funkcjonariusze służb mundurowych  nie zawiedli, licznie przybyli i bardzo wsparli naszą szkolną akcję.

    Łącznie chęć oddania krwi zgłosiło 50 osób, z czego 7 osób nie zostało pozytywnie zakwalifikowanych do donacji ze względu na niską wagę, niskie ciśnienie czy brak wymaganego poziomu hemoglobiny.  Zebraliśmy prawie 20 litrów krwi!

    Bardzo dziękuję mieszkańcom Wołowa, funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Wołowie, pracownikom szkoły, nauczycielom, uczniom i absolwentom za udział w akcji i udowodnienie, że drugi człowiek, któremu pomagamy jest dla nas ważny, a  idea dawstwa krwi jest nie tylko sloganem, a ogromną wartością w naszym życiu!

Izabela Michońska

https://www.rckik.wroclaw.pl

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW