O szkole
images/Slajdy_21/szkola_21_1.png

Plan lekcji

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE RODZICÓW

Zapraszam  rodziców uczniów Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie  na  ogólne zebranie z dyrektorem szkoły dnia 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w auli szkolnej. Tematem  spotkania będzie podsumowanie pracy za I semestr  b. r. szk. oraz organizacja zajęć w II semestrze.

Po spotkaniu  odbędą się  zebrania klasowe.

Z poważaniem
Barbara Żeliźniak – dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

To bardzo był dobry tydzień na Kościuszki! 

Z radością przekazujemy Wam, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie i Nauczyciele oraz nasi Przyjaciele wspaniałą wiadomość, że przygotowana przez Kościuszkowców paczka została dostarczona do magazynu w tym wyjątkowym czasie, w WEEKENDZIE CUDÓW! Stamtąd pojedzie do pana  Zbigniewa. Przekazaliśmy DWADZIEŚCIA DWIE PACZKI  o łącznej wartości około CZTERECH TYSIĘCY ZŁOTYCH. Zrealizowaliśmy WSZYSTKIE potrzeby, nie tylko te  wskazane jako najważniejsze! Przygotowanie tej pomocy dokonaliśmy w PIĘĆ DNI! To robi wrażenie, prawda?  

Teraz pozostaje nam czekać na relację z wręczenia paczki – Wolontariusz opisze jakie reakcje wywołała przygotowana przez nas pomoc. Gdy tylko otrzymamy taką wiadomość niezwłocznie ją Wam, Kochani Darczyńcy przekażemy.  

Przygotowanie pomocy dla pana Zbigniewa było niesamowicie łączącym doświadczeniem. Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie – działając razem potwierdziliśmy, że dobro to wynik dzielenia. To była prawdziwa lekcja empatii i otwartości na drugiego człowieka, który mimo, że jest zupełnie obcy – jest ważny. To też nauka o tym, że każdy z nas ma wpływ na otaczający świat.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. 

Ewa Nowak- koordynator Szlachetnej Paczki wraz z panią Justyną Drozd, Dorotą Winiarz i panem Sebastianem Simlatem. 

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW