O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Ogłoszenie

Krwiodawstwo

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

    Dnia 7 czerwca 2019 roku w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie odbyły się Targi Pracy i Edukacji, zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wołowie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w Wołowie.

    Targi o godzinie 10.00 otworzyła Pani Barbara Żeliźniak - dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego   i Ustawicznego w Wołowie, która przywitała obecnych wystawców oraz zgromadzonych odwiedzających. Do podziękowań za przybycie wszystkim gościom i organizację włączyła się również Pani Monika Skuballa  dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży przy Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP we Wrocławiu. W Targach Pracy i Edukacji oferty pracy prezentowało 18 pracodawców, a ofertę edukacyjną przedstawiły  dwie szkoły ponadgimnazjalne. Wśród wystawców znaleźli się między innymi:  Powiatowy Urząd Pracy, Komenda Powiatowa Policji, Państwowa Inspekcja Pracy, PCC Rokita, Zakład Karny w Wołowie, oraz Agencje Pracy. Nie zabrakło również  jednostek Ochotniczych Hufców Pracy, które  przedstawiły ogólne założenia działalności OHP takie jak: poradnictwo i informacja zawodowa,  pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe oraz szkolenie kwalifikacyjne. Wśród zainteresowanych znaleźli się również uczniowie szkół podstawowych Powiatu Wołowskiego, którzy z ciekawością wysłuchali ofert edukacyjnych szkół średnich, a także zapoznani zostali z głównymi trendami lokalnego rynku pracy.

    W targach wzięło udział około stu osiemdziesięciu odwiedzających. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród społeczności lokalnej, co bez wątpienia można uznać za sukces.

D. Ożóg i sS

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW