O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W dniu 8 czerwca drużyna naszej szkoły, w składzie: Hubert Lesiecki, Daniel Lis, Jarosław Pawłowski, Kamil Włodarczyk, Kacper Włodarczyk i Damian Źródło, wzięła udział w FINAŁACH LG MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE. Zawody odbywały się w TAURON Arenie w Krakowie. Warto zaznaczyć, że jest to nowoczesna hala widowiskowo-sportowa, największa tego typu budowla w Polsce, o pojemności ponad 20 tys. widzów. W finałach wystartowało 16 drużyn, które w rozgrywkach sezonu 2018/2019 osiągnęły najlepsze rezultaty. Pierwszy etap mistrzostw polegał na rywalizacji w czterech grupach. Nasza drużyna znalazła się w grupie z zespołami z Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska i Krakowa. W meczu otwarcia, po dogrywce, ulegliśmy nieznacznie drużynie z Gorzowa Wielkopolskiego. W drugim meczu, po fantastycznej końcówce, wygraliśmy z drużyną ze Słupska. Przed ostatnią rundą w naszej grupie, zwanej "grupą śmierci", wszystkie drużyny miały na swoim koncie po jednym zwycięstwie i porażce. O wyjściu z grupy miał zadecydować ostatni mecz. Niestety, po udanym początku, nasi przeciwnicy (zespół z Krakowa) odskoczyli nam na parę punktów i ostatecznie oni zakwalifikowali się do fazy pucharowej.

Udział w finałach mistrzostw należy potraktować jako wielki sukces naszej drużyny, która w ciągu zaledwie dwóch lat dołączyła do krajowej elity tego interesującego sportu. Dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy dalszych sukcesów.

ZP

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW