O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Filmy i prezentacje o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczniów naszej szkoły


Informacja o porozumieniu z PCC

 
 
 

Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie

Drodzy uczniowie, jak zapewne wiecie jeszcze w roku szkolnym 2016/2017  Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  podpisało  porozumienie o współpracy w ramach projektu „Klasa patronacka w zawodzie technik mechatronik" z PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym oraz PCC EXOL S.A. z siedzibą w Brzegu Dolnym.

W ramach tego  porozumienia organizowane są dla uczniów  kształcących się w zawodzie technik mechatronik wycieczki dydaktyczne i zajęcia dydaktyczno-praktyczne w jednostkach organizacyjnych Grupy PCC, a dla najpilniejszych  przyznawane są comiesięczne stypendia naukowe (od drugiego semestru klasy pierwszej) z funduszu stypendialnego utworzonego przez Grupę PCC.

To oferta z której warto skorzystać!

Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wahaj się ! Czekamy właśnie na Ciebie 😊

Rekrutacja 2020/2021

Komunikat

Informuję, że w związku z panującą pandemią Koronawirusa, decyzją Ministra Edukacji Narodowej stacjonarne zajęcia lekcyjne w szkole zostają  po raz kolejny zawieszone  do dnia 07 czerwca 2020 r.

Nadal obowiązuje ustalony plan zajęć dydaktycznych dla każdego oddziału. Zajęcia te odbywają się w trybie zdalnego nauczania a niektóre z nich  w trybie online.

Od dnia 25 maja 2020 r.  uruchamiamy konsultacje dla maturzystów a od dnia 01 czerwca konsultacje dla wszystkich uczniów  technikum według wcześniej podanego harmonogramu.

Nie ustawajmy w naszych działaniach, podchodźmy  z rozsądkiem do naszych obowiązków, uzbroimy się w cierpliwość, przestrzegajmy ustalonych wytycznych!

Barbara Żeliźniak - dyrektor szkoły

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W dniu 8 czerwca drużyna naszej szkoły, w składzie: Hubert Lesiecki, Daniel Lis, Jarosław Pawłowski, Kamil Włodarczyk, Kacper Włodarczyk i Damian Źródło, wzięła udział w FINAŁACH LG MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE. Zawody odbywały się w TAURON Arenie w Krakowie. Warto zaznaczyć, że jest to nowoczesna hala widowiskowo-sportowa, największa tego typu budowla w Polsce, o pojemności ponad 20 tys. widzów. W finałach wystartowało 16 drużyn, które w rozgrywkach sezonu 2018/2019 osiągnęły najlepsze rezultaty. Pierwszy etap mistrzostw polegał na rywalizacji w czterech grupach. Nasza drużyna znalazła się w grupie z zespołami z Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska i Krakowa. W meczu otwarcia, po dogrywce, ulegliśmy nieznacznie drużynie z Gorzowa Wielkopolskiego. W drugim meczu, po fantastycznej końcówce, wygraliśmy z drużyną ze Słupska. Przed ostatnią rundą w naszej grupie, zwanej "grupą śmierci", wszystkie drużyny miały na swoim koncie po jednym zwycięstwie i porażce. O wyjściu z grupy miał zadecydować ostatni mecz. Niestety, po udanym początku, nasi przeciwnicy (zespół z Krakowa) odskoczyli nam na parę punktów i ostatecznie oni zakwalifikowali się do fazy pucharowej.

Udział w finałach mistrzostw należy potraktować jako wielki sukces naszej drużyny, która w ciągu zaledwie dwóch lat dołączyła do krajowej elity tego interesującego sportu. Dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy dalszych sukcesów.

ZP

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW