O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Badania lekarskie

Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów do klas I Technikum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie przeprowadzone będą w dniu 15.07.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali numer 4 budynku A Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Pracodawcy, którzy chcą przyjąć uczniów na staże wakacyjne realizowane w ramach projektu "Rozwój kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim" prosimy o kontakt.

 

Terminy staży:

24 czerwca do 19 lipca 2019

22 lipca do 16 sierpnia 2019

Numer telefonu 71 3892669

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Dnia 19 października 2018 r. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wołowie we współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie zorganizowało Targi Pracy i Edukacji, których celem było przedstawienie lokalnej społeczności oraz młodzieży szkolnej ofert zatrudnienia oraz kształcenia. Imprezę uroczyście otworzyła zastępca komendanta DWK OHP Pani G. Szafarowska oraz wicedyrektor CKZiU Pani B. Połeć , które powitały serdecznie wszystkich zgromadzonych. Swoją ofertę z zakresu zatrudnienia przedstawiło 12 firm, dla których udział w targach stał się swoistego rodzaju reklamą. Oprócz ofert pracy, pracodawcy przedstawili zainteresowanym bogatą ofertą socjalną z możliwością rozwoju zawodowego oraz awansu. Ponadto swoje stanowiska zaprezentowały również szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Wołowskiego: Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Wołowie, Liceum Ogólnokształcące w Wołowie, Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie oraz Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym. Tłumnie zgromadzona publiczność mogła uzupełnić swoją wiedzę oraz zaspokoić zainteresowania ofertą zatrudnieniową oraz edukacyjną.  Oprócz zainteresowanych targami mieszkańców, swoją obecnością imprezę zaszczycili również uczniowie szkół podstawowych gminy wołów i gminy wińsko. Razem Targi Pracy i Edukacji zgromadziły około 500 zainteresowanych uczniów i mieszkańców Gminy Wołów. Warto wspomnieć, że całej imprezie przyświecało hasło „100 ofert pracy na 100-lecie Niepodległości”. W ten sposób udało się połączyć ważne w punktu widzenia edukacyjnego i zawodowego priorytety jakimi jest rozwój zawodowy oraz 100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

D. Ożóg, S. Simlat

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW