O szkole
images/Slajdy/szkola_1.png

Konsultacje

konsultacje

Rekrutacja 2019/2020

O szkole

T. architektury krajobrazu

T. ekonomista

T. informatyk

 

 

T. logistyk

T. mechatronik

T. ochrony środowiska

T. pojazdów samochodowych

 

 

 

Elektroniczny system rekrutacji - Zapraszamy!

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

W drugim tygodniu ferii zimowych  grupa wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu w składzie: Oliwia Szuba, Szymon Śmigielski, Marcel Stefaniak oraz Paweł Łubkowski przygotowali projekty plakatu oraz baneru na Bal Charytatywny organizowany przez pracowników CKZiU w Wołowie. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami, które nabyli podczas kursu grafiki komputerowej ukończonego w I semestrze.

W czwartek 7 lutego uczniowie: Wiktoria Kajdzik, Aleksandra Próchnik, Małgorzata Próchnik oraz Eryk Wysopal odwiedzili Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy ,,Rajska Jabłoń'' z krótkim przedstawieniem  artystycznym. Uczniowie przygotowali również słodki poczęstunek dla pensjonariuszy. Wśród wykonywanych utworów były piosenki Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Elvisa Presleya oraz zespołu Enej. Wolontariusze spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem, a kierownik ZPO pani  Anna Rudnik wyraziła potrzebę cyklicznych  spotkań swoich podopiecznych z naszym zespołem. Z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta.

Szkolne Koło Wolontariatu

Galeria zdjęć

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas naCopyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW