O szkole
images/Slajdy/szkola_20_1.png

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

Egzamin Potwierdzający Kwalifikacje w Zawodzie

 

Od dnia 11 stycznia 2021 r. rozpoczną się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej styczeń – luty 2021 r.

Szczegółowe informacje umieszczone są na stronie naszej szkoły: http://www.zswolow.pl/ w zakładce uczniowie – egzamin zawodowy oraz w przesłanych do Was wiadomościach za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Przypominam, że do obowiązków zdającego egzamin należy:

  1. codzienne odczytywanie wiadomości w dzienniku elektronicznym,
  2. zapoznanie się z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 10 grudnia 2020 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas egzaminu:
    w części pisemnej
    w części praktycznej

 

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINU ZWIĄZANE Z COVID-19!

Wewnętrzne procedury dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej (styczeń – luty) 2021 r. w CKZiU w Wołowie

Nauczanie zdalne

KOMUNIKAT

Informuję, że nauczanie zdalne zostało przedłużone do dnia 31 stycznia 2021 roku. Kształcenia zawodowe z zakresu praktycznej nauki zawodu będzie realizowane według poniższego harmonogramu

 

Harmonogram zajęć praktycznych w formie stacjonarnej w CKZiU w Wołowie od 18 stycznia

Regulamin organizacji pracy szkoły od dnia 24 października 2020 r.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Plan lekcji

My na Facebooku

Uczniowie Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie jako jedyni  z powiatu wołowskiego  znaleźli się w gronie 602 stypendystów „Dolnośląskiego  Programu Pomocy Stypendialnej dla szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych uczniów dolnośląskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych”. Stypendyści  otrzymają  w roku 2020/2021 niebagatelną kwotę, bo 4.500 zł wypłaconą w 3 ratach. Warunkiem przystąpienia do programu było złożenie wniosku i udowodnienie posiadania wysokich wyników w nauce  ze wszystkich  przedmiotów jak również wyróżniających osiągnięć z przedmiotów zawodowych. Ponadto dodatkowym elementem programu był udział w konkursach i olimpiadach zawodowych jak również zaprezentowanie Własnego Planu Rozwoju. Obowiązkiem  każdego stypendysty jest także  udział w warsztatach organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.

W szkole zaopiniowano ponad 20  wniosków ale w grupie najlepszych zawodowców znaleźli się:

Gabriela Bilska – technik logistyk
Patryk Wiącek -  technik logistyk
Michał Awgul – technik  informatyk
Jakub Charzewski – technik informatyk
Patryk Cudzich – technik pojazdów samochodowych
Sebastian Hojka- technik pojazdów samochodowych   
 
Stypendia dla zdolnych zawodowców  z Technikum  nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie  to nagroda za ogromny wkład pracy w zdobywanie  wykształcenia ogólnego i świadectwa maturalnego  jak  również równoczesny  wysiłek    połączony z pasją w wykonywaniu  wybranego przez siebie zawodu i szansa na  dalszy rozwój.

Warunki do rozwoju  stwarza szkoła, która stale doposaża swoją bazę dydaktyczną realizując liczne projekty edukacyjne, zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz  wprowadza atrakcyjne kierunki kształcenia dostosowane do potrzeb rynku pracy.

Dla szkoły  to ogromny sukces.

Gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom właściwych wzorców do naśladowania.

Dyrektor szkoły
Barbara Żeliźniak

70-lecie, galeria zdjęć

70-lecie, drzewko, artykuł

Jubileusz 70-lecia - atrtykuł

Nasze osiągnięcia

Galeria zdjęć

Komunikat

Mapa

Stopka

Kontakt

Wołów, ul. Tadeusza Kościuszki 27
tel/fax: 71/3892669
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź nas na

 Copyright © 2018. CKZiU Wołów. Joomla. Designed by IDW